w Chorzelach
ROK SZKOLNY 2018/2019
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

7 II 2017    DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

7 lutego 2017 w około 100 państwach na całym świecie obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Hasłem przewodnim tego wydarzenia było  „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Również i nasza szkoła, aktywnie włączyła się do obchodów 13. edycji tego wydarzenia w Polsce. Razem z organizatorami pragnęliśmy zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika Internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. 

W związku z obchodami DBI w naszej szkole zaplanowaliśmy...czytaj więcej


W dniu 10 lutego 2017 r. w Publicznej  Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach odbył się Dzień Języków Obcych. Obchody tego dnia mają na celu zachęcanie uczniów do nauki języków  i upowszechnianie wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych...czytaj więcej


GALERIA

 SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY:
   PONIEDZIAŁEK - PIATEK
    W GODZ. 7.30 - 15.30
SEKRETARZ SZKOŁY :
EWA CZAPLICKA
****************************
__________________________
___________________

    
____________________
 
LIST MINISTER
EDUKACJI NARODOWEJ 
DO RODZICÓW

   
________________
     
    
   
              
    
 
Wszelkie kopiowanie zdjęć i tekstów będzie zgłaszane odpowiednim organom zgodnie z poniższym przepisem:
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.(Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz.631 z późn. zm.)

Created by mgr Joanna Gazda