Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Marszałka J. Piłsudskiego w Chorzelach

OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU


Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w międzynarodowej akcji pod nazwą Dzień Bezpiecznego Internetu, który obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.

W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 r. organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu „Safer Internet”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był 9 lutego. Przewodnie hasło to: „Lepszy Internet zależy od Ciebie!”... czytaj więcej 
 

Prezentacje

Łukasz Przewodowski - Im                                  Aleksandra Piotrowska - IIm                     Kornelia Oleksik i Zuzanna Bochenek - IIIm


                 

      SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY:
           PONIEDZIAŁEK - PIATEK
            W GODZ. 7.30 - 15.30
SEKRETARZ SZKOŁY : EWA CZAPLICKA
_______________________________
                
_____________________________
LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ 
DO RODZICÓW

                 
_____________________________
            
           
         
              
           
   
    
 
     
Wspierane przez Hosting o12.pl
Wszelkie kopiowanie zdjęć i tekstów będzie zgłaszane odpowiednim organom zgodnie z poniższym przepisem:
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.(Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz.631 z późn. zm.)

Created by mgr Joanna Gazda