Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Marszałka J. Piłsudskiego w Chorzelach

INFORMACJA DOTYCZĄCA PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018 ZNAJDUJE W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach informuje, iż dni: 16.06.2017r. (piątek)  i 22.06.2017 r. (czwartek) są  dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych .

       W wyżej wymienionych dniach  w godz. od 8.00 do godz. 16.00 w szkole będą  zorganizowane dla uczniów klas I-VI zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. 

      O udziale uczniów w w/w zajęciach decydują rodzice.

Powyższa informacja została zamieszczona na tablicy ogłoszeń  i stronie internetowej szkoły: pspchorzele.pl




INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

(OBEJRZYJ ZDJĘCIA)

24.09.2016r.- Gminne Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w Chorzelach.

Rocznik 2005

Chłopcy      -  III miejsce – Kąkiel Mikołaj

                        V miejsce – Maliński Kacper

W roczniku tym awans do etapu powiatowego otrzymali również:

Samsel Klaudia, Petrykowski Maksymilian, Kobus Michał

              Rocznik 2005

Dziewczęta I  miejsce – Przybyłek Maja

                         VI miejsce – Wiśnicka Antonina

Chłopcy      -  I miejsce – Sławski Dawid

                        II miejsce – Danelski Tomasz

                   III miejsce – Kobus Dawid

W roczniku tym awans do etapu powiatowego otrzymali również:

Oleksik  Natalia,  Małkowska Kinga, Przewodowska Wiktoria,

              Rocznik 2004

Dziewczęta - IV miejsce  - Pogorzelska Julia

                      V miejsce – Arendelovic Viktoria

                      VI miejsce – Bańka Paulina            

Chłopcy     - I miejsce – Kobus Marcin   

Awans do etapu powiatowego otrzymali również:

Smolińska Klaudia, Bałdyga Sandra, Rapacka Karina, Wojciechowski Tobiasz, Wilga Jakub, Kuligowski Bartłomiej.

 Klasyfikacja drużynowa

Dziewczęta – I miejsce,

Chłopcy –     I miejsce  

   28.09.2016r. - Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach   Przełajowych w Zarębach

      Rocznik 2005

Dziewczęta I  miejsce – Przybyłek Maja

                        

Chłopcy      -  V miejsce – Sławski Dawid

                       XII miejsce – Danelski Tomasz

                

              Rocznik 2004

Dziewczę   -III miejsce  - Pogorzelska Julia

                   VII miejsce – Arendelovic Viktoria

                    IX miejsce – Bańka Paulina            

Chłopcy  -  VI miejsce – Kobus Marcin    

                      XII miejsce – Wilga Jakub       

Klasyfikacja drużynowa

Dziewczęta – III miejsce,

Chłopcy –     V miejsce  

   05.11.2016r. - Międzypowiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach  Przełajowych w Ostrołęce

      Rocznik 2005

Dziewczęta XI miejsce – Przybyłek Maja

Chłopcy      -  X miejsce – Sławski Dawid

                       XI  miejsce – Danelski Tomasz

            Rocznik 2004

Dziewczęta  -  IV miejsce – Pogorzelska Julia

                     -  XI miejsce - Przybyłek Maja

                     -  XXV – Bańka Paulina

Chłopcy      - XXII- Wilga Jakub

Awans do Fi nałów Województwa Mazowieckiego, które odbędą się wiosną 2017r. uzyskali :

Pogorzelska Julia, Przybyłek Maja, Sławki Dawid, Danelski Tomasz

MINI PIŁKA NOŻNA

15.09.2016r. - Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Chorzelach.

Drużyna dziewcząt – I miejsce

Drużyna chłopców – III miejsce

Skład drużyny dziewcząt –Julia Pogorzelska, Ćwiek Alicja,

                                           Viktoria Arandelovic, Magdalena Radomska,

                                           Maja Przybyłek, Zuzanna Rykowska,

                                           Smolińska Klaudia, Bańka Paulina, Bałdyga Sandra.

Skład drużyny chłopców – Jakub Wilga, Bartłomiej Kuligowski,

                                          Tobiasz Wojciechowski, Hubert Dańkowski,

                                          Tomasz Danelski, Dawid Sławski, Kacper Rzepiński,

                                          Jarosław Dańkowski, Jakub Antosiak, Artur Sajdych,

                                          Filip Sędrowski, Marcin Kobus, Dawid Kobus,

                                          Karol Szyszka.
 

10.10.2015r. – Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w Chorzelach

Drużyna dziewcząt – IV miejsce

HALOWA PIŁKA NOŻNA


20.11.2016r. - Gminne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Chorzelach.

Drużyna dziewcząt – II miejsce

Drużyna chłopców – IV miejsce

Skład drużyny dziewcząt - Julia Pogorzelska, Ćwiek Alicja,

                                           Viktoria Arandelovic, Magdalena Radomska,

                                           Maja Przybyłek, Izabela Borowska,

                                           Smolińska Klaudia, Bańka Paulina, Bałdyga Sandra.

Skład drużyny chłopców –Jakub Wilga, Bartłomiej Kuligowski,

                                          Tobiasz Wojciechowski, Hubert Dańkowski,

                                          Tomasz Danelski, Dawid Sławski, Kacper Rzepiński,

                                          Jarosław Dańkowski, Jakub Antosiak, Artur Sajdych,

                                          Filip Sędrowski, Marcin Kobus, Dawid Kobus,

                                          Karol Szyszka, Mikołaj Kąkiel.
 

03.12.2016r. – Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Przasnyszu

Drużyna dziewcząt – IV miejsce

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

10.01.2017r. - Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców w Chorzelach

Drużyna dziewcząt – I miejsce   

Drużyna chłopcy – II miejsce

Skład drużyny dziewcząt – Julia Pogorzelska, Ćwiek Alicja,

                                          Viktoria Arandelovic, Izabela Borowska,

                                          Magdalena Radomska, Joanna Rybińska,

                                          Maja Przybyłek, Julia Kenik, Wiktoria Linowska,

                                          Zuzanna Rykowska, Paulina Bańka, Sandra Bałdyga

Skład drużyny chłopców – Jakub Wilga, Bartłomiej Kuligowski,

                                          Tobiasz Wojciechowski, Hubert Dańkowski,

                                          Tomasz Danelski, Dawid Sławski, Kacper Rzepiński,

                                           Jarosław Dańkowski, Jakub Antosiak,

                                           Filip Sędrowski, Marcin Kobus, Karol Szyszka, 

21-22.01.2017r. - Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców w Przasnyszu

Drużyna dziewcząt – II miejsce  

Drużyna chłopcy – V miejsce

MINI PIŁKA RĘCZNA

14.01.2017r. - Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Chorzelach.

Drużyna dziewcząt – I miejsce

Drużyna chłopców – II miejsce

Skład drużyny dziewcząt – Julia Pogorzelska, Ćwiek Alicja,

                                          Viktoria Arandelovic, Izabela Borowska,

                                          Magdalena Radomska, Joanna Rybińska,

                                          Maja Przybyłek, Julia Kenik, Wiktoria Linowska,

                                          Zuzanna Rykowska, Arleta Borowska,

Skład drużyny chłopców –Jakub Wilga, Bartłomiej Kuligowski,

                                          Tobiasz Wojciechowski, Hubert Dańkowski,

                                          Tomasz Danelski, Dawid Sławski, Kacper Rzepiński,

                                          Jarosław Dańkowski, Jakub Antosiak, Artur Sajdych,

                                          Filip Sędrowski, Marcin Kobus, Dawid Kobus,

                                          Karol Szyszka, 
 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

   01.10.2016r. – Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach    Przełajowych w Chorzelach

Drużyna dziewcząt – I miejsce

Drużyna chłopców – I miejsce

Skład drużyny dziewcząt – Julia Pogorzelska, Klaudia Smolińska,

                                          Viktoria Arandelovic, Izabela Borowska,

                                          Paulina Bańka, Sandra Bałdyga,

                                          Maja Przybyłek, Antonina Wiśnicka, Natalia Oleksik,

                                              Małkowska Kinga, Rapacka Karina.

                    

Skład drużyny chłopców –Jakub Wilga, Bartłomiej Kuligowski,

                                          Tobiasz Wojciechowski, Tomasz Danelski,

                                          Dawid Sławski, Kacper Rzepiński,

                                          Jakub Antosiak, Marcin Kobus, Dawid Kobus,

                                          Karol Szyszka,

04.10.2016r. -  Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach   Przełajowych w Jednorożcu

Drużyna dziewcząt – II miejsce

Drużyna chłopców – IV miejsce

08.10.2016r. - Międzypowiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach   Przełajowych w Ostrołęce

Drużyna dziewcząt – V miejsce



      SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY:
           PONIEDZIAŁEK - PIATEK
            W GODZ. 7.30 - 15.30
SEKRETARZ SZKOŁY : EWA CZAPLICKA
_______________________________
                
_____________________________
LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ 
DO RODZICÓW

                 
_____________________________
            
           
         
              
           
   
    
 
     
Wspierane przez Hosting o12.pl
Wszelkie kopiowanie zdjęć i tekstów będzie zgłaszane odpowiednim organom zgodnie z poniższym przepisem:
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.(Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz.631 z późn. zm.)

Created by mgr Joanna Gazda