Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Marszałka J. Piłsudskiego w Chorzelach

12 kwietnia 2016r. nasza szkoła gościła w swoich progach trzecioklasistów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych z gminy Chorzele na I Gminnym Konkursie Matematycznym „Zadania z oszczędzania”. Honorowy patronat nad konkursem objęła  pani Weronika Zofia Wilkosz - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im.  Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach oraz  pani Aleksandra Wiśnicka - Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Chorzelach.  Z zadaniami zmierzyli się najlepsi z najlepszych... czytaj więcej

  
 
 
 19 IV 2016 R   -   PONOWNE SPOTKANIE Z PANIĄ POSEŁ

We wtorek, 19 kwietnia w szkole podstawowej w Chorzelach odbyło się zebranie semestralne rodziców. W pierwszej części spotkania uczniowie biorący udział w innowacji muzycznej mieli szansę przed rodzicami, gronem pedagogicznym oraz Anna Cicholską, posłanką na Sejm z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. Druga część spotkania była związana z poznaniem przez rodziców zmian oświatowych, jakie są wprowadzane i co maja na celu.

        

      SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY:
           PONIEDZIAŁEK - PIATEK
            W GODZ. 7.30 - 15.30
SEKRETARZ SZKOŁY : EWA CZAPLICKA
_______________________________
                
_____________________________
LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ 
DO RODZICÓW

                 
_____________________________
            
           
         
              
           
   
    
 
     
Wspierane przez Hosting o12.pl
Wszelkie kopiowanie zdjęć i tekstów będzie zgłaszane odpowiednim organom zgodnie z poniższym przepisem:
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.(Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz.631 z późn. zm.)

Created by mgr Joanna Gazda