w Chorzelach
ROK SZKOLNY 2018/2019
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

5 II 2015  ZABAWA CHOINKOWA
  
       Zwieńczeniem tegorocznego karnawału w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Chorzelach była zabawa choinkowa. Odbyła się ona 5 lutego 2015r. Współorganizatorem zabawy była Rada Rodziców szkoły z przewodniczącą panią Niną Mędrzycką na czele. Na uroczystości zgromadzili się licznie uczniowie i rodzice. Nie zabrakło też najważniejszego gościa – Świętego Mikołaja.
       Po powitaniu przez Panią Dyrektor – Weronikę Zofię Wilkosz, wszyscy ruszyli do zabawy. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił Zespół Muzyczny „Applause” w składzie: pan Zbigniew Borowski, pan Paweł Grabowski, pan Kamil Berk i pani Ewa Leśniowska. Muzyka dobrana była odpowiednio do wieku uczniów. Zabawa była przednia. Tańczono przy najpopularniejszych hitach sezonu.
       W trakcie uroczystości Rada Rodziców wraz z Panią Dyrektor wręczyli wszystkim sponsorom podziękowania, gdyż dzięki ich hojności udało się zorganizować paczki dla wszystkich uczniów szkoły.
        Kolejnym punktem programu byłą wizyta Świętego Mikołaja. Mimo nawału obowiązków udało mu się dotrzeć na czas i obdarować wszystkich słodkimi upominkami. Mikołaj największą frajdę sprawił pierwszakom. To im przypadł zaszczyt odebrania paczki bezpośrednio z Jego rąk.
        Całej imprezie towarzyszyła miła i radosna atmosfera. Szkoda, że następna choinka odbędzie się za rok. 
Autor: Agata Gadomska
 
13 II 2015 WALENTYNKI
 
        Zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w tradycji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Chorzelach. W piątek 13 lutego 2015r. w szkole królował kolor czerwony. Samorząd Uczniowski przygotował specjalną skrzynkę, do której można było wrzucać walentynki dla swojego wybranka lub wybranki. Walentynkowi listonosze mieli dużo pracy. W klasach witani byli z entuzjazmem i nadzieją. Ciepłe słowa sympatii przesyłali wszyscy: uczniowie i nauczyciele.
        Tego dnia nie zapomniano też o odpowiedniej dekoracji korytarza i klas– wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serduszek. Każdy w głębi serca miał nadzieję, że wysłannicy Amora dotrą również do niego, bo jak tu nie dostać walentynki w Dzień Świętego Walentego?
        Obdarowywanie się tego dnia odrobiną czułości, serduszkiem, kolorową kartką rozjaśniło szkolną codzienność i wprawiało wszystkich w miły i pogodny nastrój.
Autor: Agata Gadomska


 SEKRETARIAT SZKOŁY CZYNNY:
   PONIEDZIAŁEK - PIATEK
    W GODZ. 7.30 - 15.30
SEKRETARZ SZKOŁY :
EWA CZAPLICKA
****************************
__________________________
___________________

    
____________________
 
LIST MINISTER
EDUKACJI NARODOWEJ 
DO RODZICÓW

   
________________
     
    
   
              
    
 
Wszelkie kopiowanie zdjęć i tekstów będzie zgłaszane odpowiednim organom zgodnie z poniższym przepisem:
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.(Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz.631 z późn. zm.)

Created by mgr Joanna Gazda